Seks oralny a sperma… jak poprawić jej smak?

Seks oralny, zarówno w damskim, jak i męskim wykonaniu to nieodłączny element wielu erotycznych igraszek. Męskie nasienie to nie tylko rozwiązanie na zapłodnienie ale również forma, która podnieca i nakręca do działania. Sperma kojarzona z orgazmem ukochanego partnera może mieć różnoraki, niekoniecznie przyjemny smak i zapach. Co zrobić, aby oralne zabawy kojarzone były z czymś przyjemnym? Jak sprawić, iż męskie nasienie przyciągnie łapczywość partnerki? Sposobów na zmianę smaku tego płynu jest wiele. Poznajcie kilka z nich…

Męska sperma jest niejako odzwierciedleniem kondycji organizmu faceta. Jej smak, jak i zapach czy gęstość może się zmieniać, w zależności od diety i trybu życia prowadzonego przez kochanka. To produkt niezwykle złożony, bowiem w jego składzie odnaleźć można białko, sód, fruktozę, całą gamę witamin oraz innych, śladowych substancji odżywczych. Choć nie ma wiarygodnych badań, wiele wypowiedzi wskazuje na to, iż sam mężczyzna jest w stanie „regulować” zapach i smak swojego nasienia. Wystarczy zastosować kilka z poniższych porad, aby seks oralny przestał być kojarzony z nieprzyjemnym smakiem.

Duża ilość wody podstawą dobrego smaku nasienia.

Nie jest to żadne odkrycie, a jedynie zwrócenie uwagi na fakt, iż męski ejakulat, podobnie jak inne płyny, składa się z wody. Gdy tej brakuje w organizmie, sperma staje się zdecydowanie gęstsza, a co za tym idzie również mocno intensywna w smaku. To z kolei zniechęca wiele partnerek, dla których siła zapachu i smaku nasienia jest nie do wytrzymania. Aby więc zneutralizować intensywność, a przy tym zyskać przychylność kochanki, mężczyzna powinien skoncentrować się na uzupełnieniu organizmu w dużą ilość czystej wody. Mowa tu o ok. 8 szklankach dziennie, które nie tylko przyczynią się do zmiany smaku i zapachu spermy, ale również pozwolą na samoistne oczyszczenie organizmu z toksyn.

Rezygnacja z używek takich jak alkohol, papierosy czy narkotyki.

Innym czynnikiem, w znaczący sposób wpływający na niekorzystne walory spermy jest stosowanie wszelkiego rodzaju używek. Wiele kobiet twierdzi bowiem, iż zbyt częste spożywanie alkoholu czy palenie papierosów sprawia, iż smak nasienia staje się gorzki, a zapach bardzo nieprzyjemny dla nosa. Odstawienie alkoholu, narkotyków a w końcu również palenia (co oczywiście ma fenomenalny wpływ na ludzkie zdrowie) pozwoli na odzyskanie korzystnego smaku ejakulatu, a tym samym może ponownie zachęć partnerkę do uprawiania miłości oralnej.

Kofeina wrogiem nasienia!

Sprawa dość problematyczna, zwłaszcza dla miłośników gorącej kawy czy spożywania dużej ilości coli. Kofeina, która towarzyszy ludziom w codziennym funkcjonowaniu może również negatywnie wpływać na odczucia partnerki względem męskiej spermy. Nasienie jest bowiem z natury lekko słonawe, z kolei obecność dużej ilości wspomnianej powyżej kofeiny, przyczynia się do zmiany na gorzką, nieprzyjemną dla ust formę. Nie oznacza to jednak całkowitej eliminacji kofeiny z życia, wystarczy jednak ograniczenie, by na kilka godzin przed planowanym zbliżeniem zrezygnować z kolejnej porcji kawy czy szklanki coli. Tak niewiele potrzeba, by w krótkiej chwili męskie nasienie mogło stać się bardziej atrakcyjne.

Kofeina wrogiem dobrego smaku spermy?
Designed by Freepik

Słodkie dodatki, o których warto pamiętać…

Pomysłem na zmianę smaku męskiego ejakulatu może być jedzenie…słodyczy! Jak powszechnie wiadomo, cukier potrafi zdziałać cuda i sprawić, że nawet uciążliwie słonawy smak, stanie się nieco bardziej słodki. Oczywiście nie oznacza to, iż dieta mężczyzny powinna bazować wyłącznie na słodyczach, jednak warto czasem skusić się na odrobinę słodkości…;)

Aktywny tryb życia, czyli dbałość o dobrą kondycję organizmu.

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na cały ludzki organizm. Uprawianie jakiegokolwiek sportu (poza łóżkiem) może w znaczący sposób poprawić smak i zapach nasienia – chociażby poprzez prawidłowe dotlenienie organizmu. Mężczyzna, który chce „smakować” atrakcyjnie i apetycznie dla partnerki, powinien zatem skoncentrować się na bieganiu, regularnym uczęszczaniu na basen, siłownie czy chociażby chodzeniu na dalekich dystansach. Niezależnie, która aktywność fizyczna zostanie wybrana, smak nasienia z pewnością ulegnie zmianie na plus! Nie wspominając już o poprawie kondycji, która również nie pozostaje bez znaczenia podczas erotycznych zabaw.

Unikanie nabiału i …czerwonego mięsa!

Powszechnie uważa się, że smak nasienia wegetarianina jest zdecydowanie lepszy niż mięsożernego mężczyzny. Regularne spożywanie czerwonego mięsa przyczynia się bowiem do zmiany na niekorzyść partnera. Podobnie jest z nabiałem, w którym znajduje się wysokie stężenie bakterii gnilnych, odpowiedzialnych między innymi za nadanie nasieniu słonego, a nawet mocno gorzkiego smaku. Warto również pamiętać, że w codziennej diecie znajduje się wiele „zakazanych produktów”, które posiadają bardzo intensywny zapach. Choć przez ich spożywanie sam smak nie powinien ulec zmianie, nadmiar cebuli, czosnku czy kapusty, może wywołać bardzo nieprzyjemny zapach nasienia, co w konsekwencji może zniechęcić partnerkę do oralnych pieszczot.

Produkty, na które warto zwrócić uwagę, chcąc pozytywnie zmienić smak i zapach własnego nasienia.

Podstawą dobrego smaku i zapachu spermy jest regularne spożywanie owoców i warzyw. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługuje ananas- najlepszy sposób na uzyskanie słodkiego i bardzo atrakcyjnego smaku nasienia. Owoc ten posiada większą kwasowość od innych cytrusów, co w połączeniu z zasadowym pH ejakulatu, tworzy mieszankę zasładzającą spermę. Również inne cytrusy pozwolą na korzystną zmianę, która z pewnością przypadnie do gustu partnerce.

Ananas idealny na polepszenie smaku spermy

Innym pomysłem na dodanie odrobiny słodkości w nasieniu jest spożywanie selera, bogatego w witaminę C i wodę, czy też żurawiny w najróżniejszej postaci! Ich obecność zwiększa kwasowość organizmu, co w przypadku odczynów zasadowych, przyczynia się do lekko słodkawego posmaku. Eksperci zalecają także spożywanie dużej ilości jagód, śliwek czy kiwi.

Wśród przypraw, stosowanych regularnie w kuchni warto pamiętać o cynamonie, który może ponoć w dość znaczący sposób poprawić nie tylko smak i zapach, ale również jakość męskiej spermy. Jeśli przyprawa ta nie jest lubiana przez partnera, równie dobrze można zastąpić ją pietruszką czy miętą pieprzową.

Jest wiele możliwości, dzięki którym mężczyzna może być jeszcze bardziej atrakcyjny dla swojej ukochanej. Zmiana smaku i zapachu nasienia to tylko pierwszy krok do zadowolenia i zwiększenia intensywności zabaw oralnych. Warto wprowadzić zmiany w swoim życiu nie tylko z tego powodu. Zdrowy organizm to lepsza kondycja i większe możliwości na miłosne eksperymenty. Z pomocą może przyjść bdsm shop, który swoim klientom może zaproponować także specjalne lubrykanty o wielu smakach, pozwalające na polepszenie smaku ale i zachowanie właściwego nawilżenia.

Post Author: Spodniezlateksu.pl