Kulki gejszy – przereklamowany gadżet czy szansa na lepsze, erotyczne doznania?

Jak wskazują liczne badania, kobiece ciało jest zdecydowanie bardziej wymagające niż męskie. To, co do tej pory wydawało się kluczem do jego rozkoszy – a więc rozmiar penisa, schodzi na dalszy tor. Współcześni specjaliści wskazują bowiem, iż za realne doznania, odczuwalne zarówno przez kobiety, jak i ich partnerów, odpowiadają w dużej mierze damskie mięśnie Kegla. Dobrze wyćwiczone ciało, da więc zdecydowanie większą rozkosz, niż najatrakcyjniejszy wygląd. Wydaje się zatem, że kobiety już w IV wieku znały sekret swojego powodzenia – sekret, który przetrwał do dziś.

Kulki gejszy, znane również pod nazwą kulek waginalnych czy też Ben-Wa balls stanowią niezwykle popularny gadżet erotyczny, dedykowany kobietom w różnym wieku. Pierwsze z nich, były stosowane już w IV wieku w Japonii, szybko jednak popularność przeniosła je również na teren Chin i Tajlandii. Prawdziwy rozkwit gadżetu datowany jest jednak dopiero na wiek XIX, kiedy to dziewice wykorzystywały kulki gejszy, aby stosownie przygotować się na przyjęcie męża. Obecnie, ich wariantów jest wiele, jednak zastosowanie pozostaje wciąż niezmienne.

Różnorodność modeli.

Pierwsze kulki wykonywane były najprawdopodobniej z metalu o zróżnicowanym ciężarze. Nierzadko, ich średnica wynosiła 4 centymetry, pozwalając na swobodne wkładanie oraz ich wyjmowanie. Współcześnie, producenci prześcigają się w projektowaniu rozwiązań coraz bardziej innowacyjnych, zapewniających nie tylko doskonały trening mięśni Kegla, ale również zróżnicowane doznania kobiet je noszących. Choć najpopularniejsze, wciąż pozostają zestawy złożone z dwóch kuli, w licznych sklepach dostać można także modele pojedyncze, bądź te, z wbudowaną wibracją. Erotyczny gadżet dostępny jest też w wielu wariacjach kolorystycznych i z zastosowaniem odmiennych materiałów. Najbezpieczniejsze pozostają produkty wykonane z silikonu medycznego, który nie stanowi zagrożenia dla delikatnej, kobiecej sfery, nawet przy wielogodzinnym noszeniu.

  

Trening mięśni Kegla.

Wspomniane kulki waginalne są rozwiązaniami polecanym zarówno przez lekarzy ginekologów, jak i położne czy specjalistów w dziedzinie seksuologii. Przynoszą bowiem bardzo wiele korzyści zdrowotnych, przyczyniających się np. do eliminacji problemów związanych z nietrzymaniem moczu w podeszłym wieku. Ponadto, ich regularne stosowanie umożliwia szybki powrót do sprawności seksualnej po porodzie, czy też w okresie po menopauzalnym. Wystarczy tylko umieścić swoje kulki w pochwie, a następnie zaciskać mięśnie, aby nie wydostały się one na zewnątrz. Oczywiście pierwsze próby mogą kończyć się fiaskiem, jednak regularne ćwiczenia, wydłużają okres utrzymania kulek w pochwie, a tym samym zwiększają siłę mięśni dna miednicy. Doświadczone kobiety, nie tylko swobodnie wytrzymują nawet kilka godzin, ale potrafią czerpać subtelną przyjemność z każdego ruchu.

Poprawa zdolności seksualnych.

Nie bez powodu, niegdyś dziewice regularnie ćwiczyły przy pomocy kulek gejszy. Mocne mięśnie miednicy przyczyniają się bowiem do zwielokrotnienia doznań seksualnych, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Ciaśniejsze oplecenie penisa kobiecym wnętrzem, zapewnia dodatkową, intensywną stymulację, dzięki której partnerka może osiągać realne, wielokrotne orgazmy. Podobnie jest w przypadku mężczyzny, który czując na sobie wnętrze kobiety, może szczytować w najlepszym wydaniu. Wiele par, decyduje się na stosowanie kulek gejszy podczas samego stosunku waginalnego, co zdecydowanie poszerza paletę doznań i sprawia, że odczucia są jeszcze bardziej intensywne. Tym bardziej, iż różnorodność produktów pozwala na wiele miłosnych eksperymentów, które warto przetestować na własnym ciele…

Post Author: Spodniezlateksu.pl