Klucz do Krainy Seksu z Lat 30-tych XX wieku

Ostatnio znalazłam coś niezwykle ciekawego – katalog sex shopu z Japonii lat 30-tych XX. Nie często ma się możliwość obcowania z taką „perełką”. W związku z tym postanowiłam podzielić się tym wyjątkowym znaleziskiem i przetłumaczyć tekst z katalogu z języka angielskiego na język polski. Bardzo chciałam zachować styl i charakter oryginalnego tekstu. Ze względu na komizm opisu nie zawsze mi się to udawało. Jadnak gorąco zachęcam do przeczytania całości 😉

Miłej zabawy!

Klucz do krainy seksu

Strona 2 Dla mężczyzn

Jeśli użyjesz tego po wlaniu do środka gorącej wody z dodatkiem nawilżacza w zagłębieniu, nie będziesz potrzebował żadnej dziewczyny.

Specjalna jakość (dla Panów)

Numer 1 W kształcie żółwia, zaprojektowane specjalnie dla wygody noszenia w kieszeni (w torbie na ubrania), wyprodukowany z delikatnej miękkiej gumy, w środku i w dziurce specjalnie wypełniony cienką miękką gumą – rysunek na górze A. Korzystając z tego będziesz się czuł jakbyś dotykał ludzkiego ciała albo jeszcze lepiej.

Numer 2 Ten produkt wykonany jest z delikatnej gumy. Do korzystania po napełnieniu powietrzem (dołączona rurka do pompowania). Inne dane szczegółowe takie same jak Numer 1.

Numer 3 (na 3 stronie) Idealny w podróż. Spróbuj.

Strona 3 Dla Pań

Pani, która nie życzy sobie mężczyzny w łóżku, używa tego produktu, po uprzednim wlaniu do niego gorącej wody. Po wszystkim będzie miała szczęśliwe sny.

Numer 1 Jak widać na zdjęciu, wykonane z delikatnej gumy.

Numer 2 Jak widać na zdjęciu, wykonane z szorstkiej gumy.

Numer 3 Zaprojektowane specjalnie również do użytku jako natrysk.

Strona 4 Prezerwatywy Specjalne

To wspaniały „wzmacniacz przyjemności”. Powinieneś spróbować.

Muzykalne kulki

Te kulki automatycznie grają „muzykę”. To bardzo przyjemne. Wypróbuj.

To błogosławieństwo dla Panów, którzy chcą się poczuć młodziej i stać się młodszymi dzięki użytkowaniu tego wspaniałego przyrządu. Szczególnie polecamy starszym Panom.

Strona 6 Na palec

Nałóż go na swój palec. Możesz nim pocierać i łaskotać wszystko, co chcesz. Może również służyć do trzymania różnych rzeczy. Próbka Cię przekona.

Jeszcze większy albo otoczony gumą

Może być używane przez mężczyzn mających małe przyrodzenie w celu zwiększenia przyjemności seksualnej, które dają niesamowite doznania kobiecie.

Strona 7 Szlafmyca

Jeżeli to nałożysz (na penisa) i będziesz się z nią kochał, to ona nigdy od ciebie nie odejdzie.

Strona 8 Opatentowany zbiornik próżniowy

To naczynie jest dla mężczyzn z za małym, za krótkim, albo za słabym penisem. Poprzez włożenie penisa do naczynia i wypompowaniu powietrza, twój mały albo słaby penis stanie się większy. A po kilku użyciach Twój nieużywany penis będzie uzdrowiony.

Otwarta tajemnica

To pokaże ci wszystko o kobiecym organie. To prawdziwa tajemnica sama w sobie.

Strona 9 Opatentowany B.C. Pesariusz

B.C. Pesariusz Sangersa, jest używany od 40 lat, a najświeższe doświadczenia i design pokazują, że jest jednym z najlepszych narzędzi w nowoczesnym świecie. Jest stworzony tak, aby pasował do każdej kobiety. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa czy bólu podczas wkładania go w miejsce.

Pesariusz będzie powoli umieszczany w kanale waginalnym. Kiedy tylko będziesz myśleć, że jest już usadowiony i sięgnął największej głębi, wyciągniesz go.

Natrysk waginalny

To natrysk do czyszczenia kobiecych organów. Zapobiega wszystkim chorobom, które mogą się pojawić po stosunku płciowym.

Strona 10 Pobudzenie seksualne

Pewne kremy i tabletki, jeżeli są używane, zrobią z całego przedsięwzięcia prawdziwą przyjemność.

Długoterminowy krem

Jeżeli masz słodką dziewczynę, użyj tego kremu a będziesz doznawał z nią rozkoszy przez całą noc. Posmaruj tym kremem waginę albo swój penis.

Lekarstwo „Szczęśliwa kobieta”

Jeśli spróbuje go Pani, która nie czuje się szczęśliwą po kontakcie z mężczyzną, to poczuje się, jak wtedy, kiedy była młoda.

Panie których waginy nieco się rozciągnęły niech użyją tego aby znów poczuć się jak dziewica. Nałóż krem na waginę.

Rozgrzewający” lek

Zanim pójdziesz do łóżka z dziewczyną, użyj tego lekarstwa przez całą noc nie będziesz mógł przestać cieszyć się życiem. Umieść jeden albo dwa w wodzie lub w winie i wypij 10-30 minut przed akcją. Najlepiej gdy obydwoje to zażyjecie (mężczyzna, kobieta).

Strona 11 Krem Gentopin (produkcja niemiecka)

Nowy preparat naukowy sporządzony z abstrakcyjnych substancji zwierzęcych i wyciągów roślinnych, zawartych w maści, który jest bezpieczny i nieszkodliwy i powoduje tymczasowe pragnienie seksualne.

Skuteczny w przypadkach: strachu przed impotencją, przedwczesnym wytryskiem (zapłodnieniem), oziębłości, etc.

Szczęśliwy” proszek

Jeżeli użyjesz tego proszku i posypiesz nim organy kobiece, wówczas zniknie nieprzyjemny zapach i wzmocnią się jej doznania.

Krem „zapobiegawczy”

Jeżeli użyjesz tego kremu, nie będziesz musiał używać kondomów. Posmaruj nim penisa, a uchroni cię przed chorobami płciowymi.

Kobiece prezerwatywy

Kobieta, która nie chce dziecka, używa tego. Bardzo łatwo się tego używa, a mężczyźni nawet nie zauważają.

Strona 12 „FINIL” (przyjaciel żony) 

(nowy środek dezynfekujący)

Nauka idzie do przodu! To, co przykuwało uwagę lekarzy i laików 10-20 lat temu, teraz zostało znacznie udoskonalone.

Finil – tabletki (nazwa prawnie chroniona) są wynikiem najnowocześniejszych badań i długich doświadczeń. Preparat składa się z wielu bardzo skutecznych, choć nie drażniących i nietrujących substancji, których wytwarzanie jest częściowo chronione patentem. Sposób aplikacji jest niezwykle wygodny. Nie wymaga wyszukanych przygotowań, ani w jakikolwiek sposób nie narusza uczuć estetycznych.

Finil są więc łatwo przepisywane przez lekarzy, czy to jako środek do spłukania bardziej prywatnych części ciała (w tym wypadku 2 tabletki rozpuścić w letniej wodzie), lub jako środek zapobiegający infekcjom intymnym. Czy z innych powodów uwarunkowanych niebezpieczeństwem dla życia lub zdrowia lub potrzebą materialną. W ostatnich dwóch wypadkach najlepiej najpierw szybko zanurzyć tabletki w wodzie przed ich wprowadzeniem. Zwrócono szczególną uwagę na fakt, że każde szkło zawiera 30 tabletek wystarczających na 15 zastosowań. Naturalnie tabletki mogą osiągnąć pełny efekt tylko kilka minut po wprowadzeniu. Produkcja odbywa się zawsze pod kontrolą lekarską, co daje gwarancje jakości. Pytaj zawsze o oryginalne tabletki, Finil i wystrzegaj się podróbek.

Strona 13 Szczęśliwe” pudełko prezentowe

Kolekcja artykułów seksualnych

Strona 16 Różne artykuły seksualne i najlepsze japońskie i zagraniczne medykamenty, ciekawe przyrządy oraz różne rozmiary kondomów i prezerwatyw

Strona 17 Sklep z artykułami dla dorosłych

Na ostatniej stronie katalogu narysowana jest mapka z dokładnym położeniem sklepu w mieście Motomachi dzielnicy miasta Kobe na wyspie Honsiu.

Jak widzicie pomimo różnic językowych i około 100 lat dzielących nas od wydania tego katalogu wiele się nie zmienia. Już wtedy ludzie szukali przyjemności seksualnych i już wtedy działały seks shopy. Standardowo były umiejscowione w miastach portowych. Teraz się trochę pozmieniało i na szczęście sklepy z artykułami dla dorosłych można spotkać w większości miast … i w internecie 🙂

Post Author: Spodniezlateksu.pl